Новини

Dinamica Generale і New Holland Agriculture оголосили про партнерство

21 Листопада 2016 93

Dinamica Generale та New Holland Agriculture впроваджують інновації
Dinamica Generale та New Holland Agriculture впроваджують інновації
Dinamica Generale

На міжнародній виставці EIMA компанії Dinamica Generale і New Holland Agriculture оголосили про партнерство, метою якого є впровадження інновацій в агробізнес.

Тепер кормозбиральні комбайни New Holland серії FR будуть обладнані інфрачервоним аналізатором (БІЧ) від Dinamica Generale.

З БІЧ аналізатором на борту кормозбиральний комбайн серії FR буде вимірювати основні показники зібраної сировини: суху речовину (відсоток вологості), крохмаль, сирий протеїн, клітковину (КДК і НДК), золу і сирий жир з точністю +/- 2%.

Градуювання необхідно щорічно оновлювати, а з системою БІЧ аналізу на борту це виконується віддалено через інтернет.

Всі дані, зібрані БІЧ аналізатором, легко передаються на комп'ютер на фермі за допомогою USB накопичувача, або через Wi-Fi чи GPS.

«Ми впевнені в тому, що використання БІЧ аналізатора значно поліпшить щоденну роботу фермера. Сьогодні застосування інфрачервоних технологій набуває все більшого значення, в зв'язку з високою вартістю кормів і ВРХ.  Наші БІЧ сенсори вимірюють відсоток вологості та інші параметри з чудовою точністю +/- 2% в режимі реального часу під час збору врожаю», — каже генеральний директор Dinamica Generale Андреа Гіральд.

Для довідки: Dinamica Generale розробляє і виробляє тензодатчики, вагові термінали, програмне забезпечення і БІЧ аналізатори для застосування в сільському господарстві. Відома як лідер в області розробки інфрачервоних технологій вже більше 14 років, Dinamica Generale вважається піонером на ринку.Радимо почитати