Новини

Система DynaTrac отримала золоту медаль на SIMA 2019

25 Січня 2019 127

Laforge_sima
Laforge представив систему DynaTrac
fwi.co.uk

На виставці Sima 2019 французька компанія Laforge отримала золоту медаль за систему DynaTrac, яка забезпечує розташування обладнання прямо за трактором і не дозволяє йому збиватися з траєкторії руху, наприклад, на схилах.

Про це повідомляє fwi.co.uk.

Ця система під’єднується до трьохточкової зчіпки трактора та відділяє причіпне обладнання від трактора. Використовуючи пару гідравлічних циліндрів, вона може переносити всю тягу обладнання для компенсації прослизання або при роботі на важкому ґрунті.

DynaTrac можна використовувати з будь-яким обладнанням й агрегатами, наприклад, сільгосптехнікою для обробітку ґрунту та сівалками.

Система потребує наявності додаткового GPS модуля на обладнанні, щоб визначити необхідну корекцію, залежно від напрямку руху трактора.

На сьогодні система DynaTrac сумісна лише з тракторами потужністю 200 к.с., але в найближчих планах створення моделі для тракторів потужністю 600 к.с. За словами виробника, це проста задача, оскільки програмне забезпечення залишається незмінним, потрібно лише посилити метал.

Нагадаємо, компанія Case IH отримала 3 нагороди AE50 Awards за інноваційні розробки, які оптимізують сільськогосподарське виробництво.Радимо почитати