Новини

Лозівські машини розширили лінійку дискових борін Дукат

24 Січня 2019 148

lozivski-mashini-diskova-borona
«Лозівські машини» розробили нову модель дискової борони
lozovamachinery.com

«Лозівські машини» запустили у виробництво нову дискову борону Дукат-9 з оптимізованою системою складання бічних робочих рам, що принципово відрізняє цю модель від попередніх версій.

Про це повідомляється на офіційному сайті lozovamachinery.com.

Ширина захвату нової дискової борони — 9 м. Транспортні габарити Дукат-9 становлять 3 м в ширину і 4 м у висоту. Ця модель зберегла діаметр робочих дисків в 566 мм. Навантаження на кожен із них становить 100 кг, що істотно покращує якість обробітку ґрунту.

Дукат-9 адаптований під установку змінних котків різного типу. Залежно від ґрунту, кліматичних умов і виду землеробства фермер може оснастити дискову борону будь-яким варіантом котка.

Агрегатування машини здійснюється з трактором потужністю від 300 к.с.

Вперше Дукат-9 презентують на міжнародній агропромисловій виставці «Зернові технології». Початок продажів запланований на літо 2019 р.

За словами представників компанії, цей агрегат стане продовженням лінійки Дукат, яка добре зарекомендувала себе на українському та світовому ринку. У 2018 р. дискова борона визнана найбільш продаваним сільгоспзнаряддям українського виробника.

«Лозівські машини постійно працюють над оновленням парку техніки. У найближчі два роки компанія планує вивести на ринок близько 10 новинок: це як нові позиції, так і продовження існуючого модельного ряду», — підкреслив головний конструктор українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Нагадаємо, «Лозівські машини» презентували стенд зі своєю технікою на виставці сільгоспінновацій Lamma-2019, яка проходила 8-9 січня в Великобританії. Бренд став єдиним українським виробником, що експонував свою техніку на міжнародному заході.Радимо почитати