Новини

John Deere випустив обприскувач GPS PrecisionSprayer

24 Січня 2019 131

John-Deere-sprayer
GPS PrecisionSprayer збільшує продуктивність і точність обприскування
deere.com

Американський виробник сільгосптехніки John Deere випустив на ринок обприскувач GPS PrecisionSprayer, який ексклюзивно доступний в лінійці ProGator™.

Про це повідомляється на офіційному сайті John Deere.

«John Deere має більше 20 років досвіду з GPS, що було надзвичайно важливим при створенні GPS PrecisionSprayer. Ми змогли використати наші знання технології GPS для розробки рішення, яке збільшує продуктивність і точність обприскування, а також скорочує трудові та матеріальні затрати», — підкреслив менеджер з продукції John Deere Брукс Хастінгс.

Цей обприскувач має такі функції, як AutoTrac™, загальнодоступні карти покриття та управління окремими соплами.

Функція GPS PrecisionSprayer AutoTrac допомагає обробити заздалегідь визначені ділянки за менший час і з більшою точністю. Управління окремими соплами мінімізує помилки при обприскуванні та знижує втомлюваність оператора, оскільки йому не потрібно зосереджуватися на ручному вмиканні та вимиканні секцій. Використовуючи GPS PrecisionSprayer, окремі сопла можна об’єднувати за допомогою системи AutoTrac Guidance.

З технологією GPS PrecisionSprayer користувачі можуть створювати карти покриття, якими можна ділитися з кількома пристроями, усуваючи накладення та збільшуючи продуктивність. GPS PrecisionSprayer використовує супутникову технологію з визначеними кордонами з навігацією RTK.

Ще однією перевагою обприскувача GPS PrecisionSprayer є можливість отримання в електронному вигляді всіх даних про процес обприскування й аналіз результатів, що спрощує ведення документації.

Нагадаємо, John Deere отримав шість нагород AE50 Awards за інноваційні розробки, які оптимізують сільськогосподарське виробництво.Радимо почитати