Новини

Школярі з Казахстану винайшли робота для збирання та транспортування зерна

23 Січня 2019 339

robot-zburannya-zerna
Школярі винайшли робота для збирання та транспортування зерна
elevatorist.com

Десятикласники з Екібастуза (Казахстан) винайшли екоагроробота, який може транспортувати зерно через кран і виконувати одночасно декілька робіт, в тому числі збирання зерна й олійних культур.

Про це повідомляє Elevatorist.com з посиланням на inform.kz.

Робот був зібраний з конструктора Lego Mindstorms EV3 у школі для обдарованих дітей «Зерде» під керівництвом вчителя фізики.

Крім збирання врожаю зернових, овочів і фруктів, він може самостійно орати землю, сіяти, збирати бур'яни, видаляти бар'єрні речовини. Також екоробот виконує багато господарських робіт: годує тварин, чистить скотомогильники, поливає плантації й інше.

«Цей робот багатофункціональний. Тобто агрономи можуть заощаджувати свій час, енергію, витрати, не витрачаючи на це багато техніки та палива. З екологічної точки зору він не завдає жодної шкоди довкіллю», — підкреслив міністр національної економіки РК Тимур Сулейменов.

Нагадаємо, у Вагенінгенському університеті завершився міжнародний чотирирічний проект Sweeper, у ході якого створено перше покоління роботів для збирання солодкого перцюРадимо почитати