Новини

Партнери Traktorist.ua вітають аграріїв зі святом!

18 Листопада 2016 91

Вітаємо зі святом!
Вітаємо зі святом!
yoderbontragerinsurance.com

Вже зовсім скоро, 20 листопада, вся Україна буде святкувати День працівників сільського господарства. Сайт Traktorist.ua щиро вітає українських аграріїв з їх професійним святом та бажає наснаги в роботі та гарних врожаїв!

Не залишаються осторонь і партнери Traktorist.ua — провідні компанії-виробники та продавці сільгосптехніки, які переказали свої привітання через наш сайт!

Регіональний директор AGCO в Україні та Східній Європі Роман Шаповал розповів, що в цей святковий день планує працювати в звичайному режимі, оскільки і аграрії зазвичай працюють без вихідних.

«Бажаємо гарного урожаю та високих цін на нього, і, звичайно, успішної програми по технічному переобладнанню, бо це дуже важливо для України», — бажає  Роман Шаповал.

Представник компанії Versatile Микола Сизоненко розповів, що регіональні представники компанії будуть особисто вітати своїх діючих та потенційних клієнтів зі святом та дарувати невеличкі сувеніри.

«Більш за все нашим любим аграріям хотілося б побажати, щоб їх «хотілки» по техніці задовольнялися в найкращому вигляді. Щоб техніка, яка у них була, працювала довго, успішно і не ламалася. Щоб було чим збирати врожай і щоб амбари «ломилися» від його кількості. Процвітання і успіхів вам!», — вітає аграріїв Микола Сизоненко.

А от менеджер з комунікацій New Holland Agriculture в Україні, Молдові, країнах Балтії та Фінляндії Єлена Налімова говорить, що такий святковий день завжди асоціюється з теплом, добром, колоссям золотим та запашним хлібом на столі!

«Усім відомо, якою важкою та відданою є праця землероба. Адже земля відчуває і душу, і серце, і руки господаря», — говорить Єлена Налімова.

Представниця New Holland Agriculture говорить, що у такий момент відразу згадуються слова М. Рильського, якими компанія і хоче привітати наших дорогих працівників сільського господарства:  

Щоб хліб, як сонце, сяяв на столі

У кожній хаті, домі та колибі…

Уклін земний працівникам землі!

Вам, сіячі, плугатарі, — спасибі!

До привітань приєднується і спеціаліст з підтримки продажів «ЛЕМКЕН-Україна» Олександр Киянець.

«Вельмишановні аграрії! Фірма «ЛЕМКЕН-Україна» вітає Вас з Днем працівника сільського господарства. Бажаємо Вам здоров'я і бадьорості, цікавих можливостей для розвитку бізнесу, стабільних прибутків, плідної реалізації ідей та миру і гармонії у Вашому житті!», — бажає представник компанії.

Маркетолог компанії «Агроспейс» Володимир Пустовойт вважає, що аграрії — це саме ті люди, на яких в цей важкий час тримається вся Україна.

«Хочу побажати сприяння держави та легких кредитів. Я висловлюю подяку цим людям, адже вони — наші годувальники», — говорить представник «Агроспейс».

Директор з продажів Väderstad Володимир Підвальний бажає працівникам сільського господарства, в першу чергу, здоров’я та добра.

«Хочу привітати всіх керівників господарств, головних інженерів та агрономів, котрі тримають свої господарства на найвищому рівні! Бажаю завжди робити правильний вибір при купівлі техніки, і щоб ті машини, які вони обирають, підходили під ті технологіїї, які вони використовують в своєму господарстві. І, звичайно ж, високих врожаїв в наступному році!», — побажав представник шведської компанії.

Провідний спеціаліст відділу продажів «Старко Київ» Дмитро Пастушенко від імені своєї компанії також приєднався до привітань.

«Компанія «Старко Київ» вітає усіх робітників сільського господарства зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, щедрих врожаїв, вчасних дощів, миру та злагоди», — вітає представник «Старко Київ».

Керівник відділу маркетингу Петер Пажицкі разом з усім колективом компанії «Астра» також не залишилися осторонь святкових привітань наших любих аграріїв.

«Бажаємо усім працівникам сільського господарства добра і здоров’я. родинного тепла і злагоди, творчої наснаги та нових вагомих досягнень на благо України. Нехай щедро колоситься хліборобська нива, а серця сповнюються надіями на краще», — вітає аграріїв «Астра».

Маркетолог «Цеппелін Україна» Валерія Донець приєдналася до своїх колег і привітала любих аграріїв.

«Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!», — привітала винуватців свята представник «Цеппелін Україна».

Найкращі аграрні подарунки для ваших друзів і близьких ви можете придбати в нашому магазині Latifundimag!Радимо почитати