Новини

Bednar FMT планує збільшити потужність заводу на 30% протягом 2 років

22 Січня 2019 124

BEDNAR-zavod
Bednar FMT розпочав будівництво нового двоповерхового збирального цеху
bednar-machinery.com

Чеський виробник сільгосптехніки Bednar FMT планує збільшити потужність заводу на 30% протягом наступних 2 років. Це стане можливим завдяки будівництву нового двоповерхового виробничого цеху.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Будівництво цеху загальною площею 12 268 м² розпочалося у грудні 2018 р. на території заводу Bednar у Рихнов-над-Кнежному. Його завершення планується восени 2019 р.

Цех буде повністю автоматизованим, а весь виробничий процес побудований на основі ліній, які зазвичай використовуються в автомобільній промисловості.

«На сьогодні існує величезний інтерес до машин Bednar серед фермерів у всьому світі. Зростаючий попит на якісні чеські сільськогосподарські машини від Bednar FMT перевищує поточні виробничі потужності. Це головна причина для компанії радикально збільшити свої виробничі потужності», — зазначили представники компанії.

Наразі на підприємстві працює 250 осіб, а продукція експортується до 35 країн Європи, Азії, Австралії, Північної та Південної Америки та Африки.

Нагадаємо, компанія Bednar презентувала кілька новинок на виставці TechAgro, зокрема культиватор TerraStrip, який створений для стрічкового обробітку кукурудзи та цукрового буряку.Радимо почитати