Новини

Американські розробники презентували перший у світі автономний обприскувач

21 Січня 2019 299

avtonomnyi-obpryskyvach
Американські розробники презентували перший у світі автономний обприскувач
agroportal24h.cz

Каліфорнійська компанія Crinklaw Farm Services Inc випустила перший у світі автономний обприскувач, який може використовуватися у садах. 

Про це повідомляє agroportal24h.cz.

Безпілотна система розпилення (GUSS) оснащена двигуном Cummins QSB6.7 потужністю 173 к.с. (129 кВт). Він має систему рециркуляції відпрацьованих газів і систему подачі пального Common Rail

«Інтеграція дизельних двигунів з автономними транспортними засобами є прикладом того, як сільськогосподарська промисловість рухається вперед», — зазначили представники Cummins.

Спеціальна конструкція сільгоспмашини дозволяє їй переміщатися між рядками та не пошкоджувати дерева. GUSS оснащений лазером і сенсорами, що дозволяють виявити людину чи предмет, які з'являються перед транспортним засобом. 

За словами виробника, використовуючи комбінацію GPS, датчиків і програмного забезпечення, один співробітник може відстежувати до 10 машин GUSS одночасно.

Також автономний обприскувач обладнаний камерою, яка передає зображення на екран оператора. 

Наразі виробник має 7 таких обприскувачів і розраховує розпочати їх продаж наприкінці 2019 р.

Нагадаємо, американський стартап сільськогосподарських технологій FarmWise представив автономний прополювач бур'янів, який допоможе скоротити використання гербіцидів, а також кількість робочої сили.Радимо почитати