Новини

Трактор New Holland T5.120 отримав звання кращого трактора спецпризначення на церемонії «Трактор року» 2017

18 Листопада 2016 320

Конструкція тракторів нової серії T5 Tier 4B була переглянута з урахуванням зростаючих потреб молочних та змішаних господарств
Конструкція тракторів нової серії T5 Tier 4B була переглянута з урахуванням зростаючих потреб молочних та змішаних господарств
New Holland Agriculture

Трактор New Holland T5.120 був удостоєний звання Кращого трактора спеціального призначення на церемонії вручення нагород «Трактор року®»  2017 (Tractor of the Year® 2017), що проходила під час проведення виставки EIMA у м. Болонья, Італія, повідомляє прес-служба компанії.

Журі, до складу якого входили 24 журналісти з провідних європейських сільськогосподарських видань, ознайомлювались з тракторами, що вийшли до фіналу, та випробували їх у полі протягом двох місяців, після чого визнали трактор T5.120 найкращим у своїй категорії.

Компанія New Holland обновила популярну серію своїх тракторів T5 – одних з найбільш продаваних у своєму сегменті потужності в Європі. Тепер машини цього модельного ряду не тільки відповідають нормам обмеження вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах Tier 4B, а ще й мають цілу низку нових функцій і вдосконалень, що сприяють підвищенню комфорту, ефективності та продуктивності роботи.

«Компанія New Holland завжди займала міцні позиції на ринку сільськогосподарської техніки зі своїми тракторами цього класу потужності, а вдосконалений модельний ряд T5 Tier 4B повинен закріпити наш успіх», —  пояснює голова відділу управління продукцією — трактори, телескопічні навантажувачі та системи точного землеробства PLM Шон Леннон.

Конструкція тракторів нової серії T5 Tier 4B була переглянута з урахуванням зростаючих потреб молочних та змішаних господарств, яким необхідний спритний трактор середньої потужності.

«Титул «Найкращий трактор спеціального призначення 2017 року» — це чергове підтвердження довготривалого лідерства компанії New Holland на ринку тракторів середнього класу потужності. Ця винагорода є заслуженим визнанням важкої праці та відданості своїй справі всіх тих людей, що були залучені до робіт над вдосконаленням тракторів серії T5: від наших конструкторських відділів до всіх працівників заводу в м. Єзі, які займались розробкою машин у відповідності з вимогами наших клієнтів», —  зазначив бренд-президент компанії New Holland Agriculture Карло Ламбро.

 Трактор-переможець може похизуватися такими технічними рішеннями:

  • Кращий в даному класі тракторів передній міст з підвіскою Terraglide™ у поєднанні з підвіскою кабіни Comfort Ride™ для максимального рівня комфорту роботи.
  • Бездоганна робота з фронтальним навантажувачем за рахунок ширшої рами кріплення та нового джойстика управління.
  • Розширений функціонал трансмісії Electro Command™.
  • Двигуни, оснащені компактною високоефективною системою селективної каталітичної нейтралізації вихлопних газів ECOBlue HI-eSCR для приведення трактора у відповідність вимогам екологічного стандарту Tier 4B, мають покращені експлуатаційні характеристики та на 24% більший коефіцієнт запасу крутного моменту.
  • Збільшена експлуатаційна ефективність за рахунок підвищеної вантажопідйомності триточкової навісної системи.
  • Новий передній міст посиленої конструкції, на який можна встановлювати колеса з 28-дюймовими шинами. 

Модель

Максимальна потужність двигуна(к.с.) 

Максимальний крутний момент (Нм)

Коефіцієнт запасу крутного моменту

(%)

T5.100

99

430

42

T5.110

107

468

43

T5.120

117

491

37Радимо почитати