Новини

Штучний інтелект дозволить стежити за садами на мікрорівні

21 Січня 2019 156

dron-shtychnyi-intelekt
Стежити за рослинами можливо завдяки БПЛА та датчикам на землі
insider.dn.pt

Компанія SeeTree створила мережу, яка допоможе на мікрорівні визначати показники, необхідні для росту дерев та підвищення їх урожайності.

Про це повідомляє Superagronom.com.

Стежити за станом рослин стало можливо завдяки зв'язку між безпілотними апаратами та датчиками, розташованими на землі. Пристрої зможуть обмінюватися даними про кислотність ґрунту, рівень освітлення ділянок і вологість. Згодом ця інформація відправляється на платформу зі штучним інтелектом, який оцінює стан ділянок і виявляє проблеми.

«Штучний інтелект може розрахувати врожайність і вказати на дерева, які важливо замінити. В залежності від кількості плодів і їх зрілості система може скласти графік збору врожаю», — зазначається в повідомленні.

Ця розробка вже пройшла тестування на бразильських цитрусових плантаціях, де визначила потенційно заражені дерева й ділянки, на яких треба внести пестициди.

Нагадаємо, американські вчені протестували нову технологію обприскування від Smart Guided Systems, яка дозволить на 65-70% скоротити використання пестицидів при вирощуванні садових культур.Радимо почитати