Новини

Caterpillar оновив набір технологій Cat Connect

18 Січня 2019 85

Caterpillar Cat Connect
Caterpillar Cat Connect
Caterpillar

Компанія Caterpillar представила оновлений набір технологій Cat Connect, який пропонує віддалену діагностику обладнання та оновлення програмного забезпечення. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Система Cat Connect забезпечують інтелектуальне використання технології та обслуговування з метою підвищення ефективності виконання робіт. Використання даних, отриманих з машин, яка оснащена високотехнологічним обладнанням, забезпечує інформованість і контроль обладнання і його функціонування.

Функція Cat Remote Services включає в себе засоби дистанційної діагностики та усунення несправностей, які використовують телематичні дані. Це дозволяє дилерам Caterpilla віддалено отримувати актуальну інформацію про обладнання в польових умовах. В результаті, якщо потрібний ремонт, дилер відразу може відправити техніку з відповідними деталями і інструментами.

Функція «Пошук та усунення несправностей» аналізує дані про техніку в реальному часі, тому дилер може провести діагностичне тестування підключеного продукту і визначити потенційні проблеми. У ряді випадків, ці проблеми можна вирішити навіть віддалено.

Функція Remote Flash забезпечує роботу обладнання Cat з самою останньою версією програмно-апаратних засобів. Нова послуга Cat Connect дозволяє віддалено оновлювати програмне забезпечення підключеного комп'ютера або двигуна — у зручний для роботи час.

Також Caterpillar представив перший в галузі мобільний додаток, призначене для того, щоб клієнти на будь-який локації могли використовувати дані телематики обладнання.

Новий додаток Cat Connect передає оптимізовані дані безпосередньо на мобільні пристрої, допомагаючи клієнтам відстежувати місце розташування і стан машини, швидше реагувати на коди несправностей і максимально збільшувати час безвідмовної роботи.

«В розробці додатків взяли участь 150 клієнтів і дилерів з усього світу, щоб дізнатися, що вони вважають найбільш важливим зі своїх телематичних даних», — розповів директор з цифрових технологій і технологій Caterpillar Construction Industries Фред Ріо.

Нагадаємо, нещодавно Caterpillar презентував оновлену версію компактного навантажувача 903 серії.Радимо почитати