Новини

Merlo презентує новий телескопічний навантажувач Roto 50.35 S Plus

18 Січня 2019 171

Merlo Roto 50.35 S Plus в роботі
Merlo Roto 50.35 S Plus в роботі
ams-merlo.com

Компанія Merlo представить новий телескопічний навантажувач з висотою підйому 35 м. Про це повідомляє khl.com

Модель Roto 50.35 S Plus має нову відкидну кабіну з інтегрованими елементами управління, вильотом стріли 29 м, максимальною вантажопідйомністю 4,94 т, обертальною башнею на 360 градусів та новою системою безпеки.

Модульна кабіна має вигнуте вітрове скло і має можливість нахилу вперед на 20 градусів, що збільшує кут огляду оператора при повному вильоті стріли. Для більшого комфорту оператора салон кабіни був збільшений на 10%.

Функції навантажувача керуються через інтерактивний електронний ємнісний джойстик, який розміщується на багатофункціональному підлокітнику. Обертання башні тепер керується через маленьку мишку на джойстику. Підлокітник має два датчики, які автоматично визначають наявність руки оператора, запобігаючи помилковим або випадковим рухам джойстика.

Merlo Roto 50.35 S Plus під час завантаження цукрового буряка

Для безперешкодної роботи функціональні елементи управління, зокрема, розміщення стабілізаторів та підвіска машини також інтегровані в підлокітник.

Конструкція шасі забезпечує підвищену міцність і вагу корпусу. Зовнішній вигляд R50.35 S-Plus також був оновлений. Стратегічно розташовані ручки полегшують доступність, а другі сходи зі сторони двигуна забезпечують кращий доступ до кабіни навіть коли башня обернена на 180 градусів.

Інженери Merlo об’єднали системи безпеки MCSS та MerLIN в одну систему Advanced Safety System (ASCS). Вона в режимі реального часу збирає та аналізує різні параметри машини, наприклад, положення навантаження, кути вильоту стріли, обертання башні, положення стабілізатора та вагу вантажу для створення діаграми навантаження. Ці дані перетворюються у візуальне відображення на новому рідкокристалічному дисплеї.

Навантажувач R50.35 S-Plus оснащений 170-сильним двигуном, швидкість руху становить 40 км/год. Гідростатична трансмісія EcoPowerDrive (EDP) знижує витрату палива, а в якості опції доступна трансмісія ACVTronic. R50.35 S-Plus буде представлений на виставці World of Concrete 2019.Радимо почитати