Новини

Бізон-Тех став офіційним партнером Amazone

17 Січня 2019 650

Дискова борона Amazone Catros+ 12003-2TS в роботі
Дискова борона Amazone Catros+ 12003-2TS в роботі
Traktorist.ua

Відтепер «Бізон-Тех» є офіційним представником Amazone в Україні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія «Бізон-тех», що входить до складу BKW Group, відтепер має право на продаж техніки, запчастин Amazone та на її сервісне обслуговування.

«Amazonen-Werke H. Dreyer GmbH & Co. KG» було засновано у 1883 році, наразі компанія є лідером на ринку розкидачів мінеральних добрив, посівної техніки, обприскувачів та ґрунтообробної техніки.

«Замовляти та купувати техніку Amazone у нас можна вже сьогодні. Завдяки клієнтоорієнтованій політиці компанії «Амазоне-Україна», на складах є вся техніка необхідна для весняного сезону, крім того, можемо опрацювати індивідуальні комплектації і привезти техніку під замовлення. На складах є: розкидачі мінеральних добрив, причіпні обприскувачі і самохідний обприскувач Pantera, зернові сівалки і сівалки для просапних культур, легкі дискові борони, універсальні культиватори, тощо. Вся лінійка техніки Amazone агрегатується з тракторами від 80 к.с. і до 400 к.с.», — наголосила керівник відділу продажів Наталія Жильнікова.

Нагадаємо, що в 2018 році компанія Бізон-Тех розпочала продаж сільськогосподарської техніки Massey Ferguson та є офіційним представником бренду у Полтавській, Дніпропетровській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Крім того, компанія посідає лідируючі позиції на ринку дистрибуції засобів захисту рослин, добрив та насіння.

Окрім Бізон-Тех до складу BKW Group входять компанії: Landfort (обробіток ґрунту та виробництво сільгосппродукції), «Амбар Експорт БКВ» (торгівля сільгосппродукцією, експортно-імпортні операції), «Океан Інвест» (виробництво та імпорт постпатентних ЗЗР).Радимо почитати