Новини

ХАРП планує вийти на ринок Туреччини

17 Січня 2019 100

ХАРП прийме участь у AgroExpo
ХАРП прийме участь у AgroExpo
upec.ua

У 2018 році частка експорту Харківського підшипникового завод (ХАРП) склала 64%. У цьому році підприємство має намір збільшити цей показник до 70% та 2019 рік планує почати з виходу на ринок Туреччини. Компанія прийме участь в міжнародній сільськогосподарській виставці AgroExpo, яка відбудеться 7-10 лютого в місті Ізмір.

Про це повідомляє upec.ua.

«Туреччина — перспективний для нас ринок з великим обсягом сільгосптехніки. Надійна і якісна підшипникова продукція HARP, орієнтована на сільськогосподарське машинобудування, буде мати там високий попит», — говорить директор департаменту продажів підшипникової продукції Віталій Бугров.

На AgroExpo відвідувачі зможуть ознайомитися з лінійкою маточинних підшипникових вузлів HARP Agro Unit, серією підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійкою корпусних вузлів на базі даних підшипників.

Крім цього, на стенді ХАРП будуть представлені підшипники HARP Agro з новими системами ущільнень підвищеної герметичності X-Shield, які, за словами виробника, додатково забезпечують захист в складних умовах експлуатації.Радимо почитати