Новини

Caterpillar презентував оновлену версію компактного навантажувача 903 серії

17 Січня 2019 110

Компактний колісний навантажувач Caterpillar 903 серії
Компактний колісний навантажувач Caterpillar 903 серії
enki.ua

Компанія Caterpillar представила оновлену версію свого компактного колісного навантажувача 903 серії. За словами розробника, модель 903D є більш потужною, універсальною і зручною в експлуатації, ніж попередня їй 903C2. Про це повідомляє enki.ua.

Колісний навантажувач 903D оснастили новим двигуном Cat C2.4 Tier 4 Final потужністю 40 к.с. і гідростатичною трансмісією, що дозволило на 25% збільшити швидкість руху, до 20 км/год.

Навантажувач також оснащений розробленими Caterpillar мостами з планетарною передачею, які доступні з додатковими блокуваннями диференціалу. За словами виробника, блокування диференціала може бути включено під час руху, що дозволяє 903D «миттєво реагувати на зміну стану ґрунту».

Оновлений навантажувач Caterpillar 903D в роботі

Володіючи збільшеною на 25% вантажопідйомністю в порівнянні з 903C2, модель 903D доступна зі стандартними (3,07 м) або довгими (3,23 м) стрілами з ковшами вантажопідйомністю від 0,6 м3 до 1 м3.

Також власникам доступні інше навісне обладнання, яке приводиться в дію стандартної допоміжної гідравлічною системою навантажувача. Допоміжні гідравлічні лінії з швидкороз'ємними сполуками і безперервним потоком входять в стандартну комплектацію.

Машина також оснащена стандартним універсальним зчіпним пристроєм. Електричний з'єднувач, що дозволяє операторам перемикати навісне обладнання з кабіни, надається в якості опції.

Caterpillar 903D в роботі

Модель 903D оснащена Z-образним важільним механізмом завантаження, який, за словами Caterpillar, забезпечує «як агресивні можливості копання ковшем, так і ефективне управління в вилкових додатках».

Також оновлень зазанала і кабіна навантажувача. Вона оснащена новим багатофункціональним джойстиком, який забезпечує управління змінами напрямку руху, блокування диференціала і безперервний гідравлічний потік.

В кабіні стало більше місця для ніг, покращене положення педалей і покращений вхід / вихід в порівнянні з моделлю 903C2, а також сидіння з підвіскою і рульове колесо з регулюванням нахилу.Радимо почитати