Новини

Міні-навантажувачі Mustang будуть продаватися у Європі під брендом Manitou

16 Січня 2019 220

Manitou-mini-navantazhyvach
Manitou вирішив розширити асортимент продукції міні-навантажувачами
agriland.ie

Представники французької компанії Manitou на виставці Lamma 2019 заявили, що всі міні-навантажувачі Mustang в Європі та на інших ринках будуть продаватися під брендом Manitou.

Про це повідомляє agriland.ie.

Окрім того, що машини будуть випускатися у фірмовій червоно-чорній кольоровій гамі, міні-навантажувачі поки залишаться незмінними. Моделі будуть мати такі ж номери, як і їх аналоги Mustang.

Перші 11 нових моделей міні-навантажувачів з'являться на європейському ринку вже в першій половині 2019 р.

За словами представника Manitou Group, цей крок дозволить компанії розширити асортимент продукції та продавати міні-навантажувачі з бортовим поворотом.

Mustang розробляє навантажувачі з бортовим поворотом з 1965 року. Пізніше виробник був придбаний компанією Gehl, яка, у свою чергу, була куплена Manitou. Тепер власні навантажувачі Gehl з бортовим поворотом залишаться частиною цього бренду, який буде продовжувати функціонувати як окремий підрозділ.

Нагадаємо, компанія АБА «АСТРА» в листопаді вперше завезла в Україну навантажувач Manitou MLT-X 960. Техніка була передана селянському фермерському господарству «Україна».Радимо почитати