Новини

John Deere презентував безпілотний комбайн на технологічній виставці CES

11 Січня 2019 646

CES-John-Deere
Комбайн John Deere зі штучним інтелектом
trucks.com

Під час технологічної виставки CES (Consumer Electronics Show), що дня проходила у Лас-Вегасі, компанія John Deere презентувала 20-тонний комбайн, який має штучний інтелект.

Про це повідомляє trucks.com.

Машина може бути запрограмована за параметрами GPS, які направлять комбайн самостійно збирати врожай. Повідомляється, що модель має відхил від заданого маршруту не більше ніж 2,5 см, а це значить, що додатковий контроль з боку фермера буде просто не потрібен.

Комбайн буде контролюватись за допомогою спеціального додатка до смартфона, а дві камери, якими обладнана модель будуть оцінювати якість зібраного зерна.

Крім зерна, комбайн також буде збирати інформацію про стан ґрунту, умови збору врожаю, знизивши таким чином витрати та підвищивши ефективність роботи.

«Машина не тільки збирає зерно, вона також збирає дані, які допоможуть фермерам у прийнятті рішень (щодо вирощування і збирання врожаю) у наступному році», — зазначає представник компанії Діну Ковар.

Виставка CES присвячена винаходам у сфері споживчої електроніки, а більшість пристроїв, що показані на заході уже у найближчому майбутньому з'являться у наших будинках, офісах і на полях.Радимо почитати