Новини

Лозівські машини показали дискову борону Дукат-6 на Lamma-2019

10 Січня 2019 684

lozivski-mashyny-lamma-2019
Стенд «Лозівські машини» на Lamma-2019
lozovamachinery.com

«Лозівські машини» презентували стенд зі своєю технікою на виставці сільгосп інновацій Lamma-2019, яка проходила 8-9 січня в Великобританії. Бренд став єдиним українським виробником, що експонував свою техніку на міжнародному заході.

Про це повідомляється на офіційному сайті lozovamachinery.com.

Український виробник сільгосптехніки під час заходу презентував дискову борону Дукат-6. Оригінальні рішення, представлені в лінійці Дукат, дозволяють переоснащувати агрегати змінними катками п'яти конфігурацій

«Ми гідно представили Україну на англійській землі. Це успішне відкриття виставкового сезону і гарний початок року. Британські та ірландські фермери виявили високу зацікавленість інноваційною та надійною технікою «Лозівських Машин». Ми провели ряд результативних переговорів з потенційними замовниками та партнерами, представниками найбільших європейських холдингів і дистриб'юторів, вони готові зміцнювати і розвивати з нами подальшу співпрацю і інвестувати в покупку нашої техніки», — зазначив віце-президент з маркетингу та продажів УПЕК Роман Гіршфельд.

Також, Роман Гіршфельд розказав, що у 2019-2020 рр. до виходу на ринок планується понад 10 новинок сільгосптехніки — ґрунтообробних, посівних, логістичних, а частка експорту компанії має становити до 40-45 % в загальному обсязі продажів.

Представник бренду повідомив, що вітчизняний виробник вже має успішний досвід спільної роботи з однією з провідних британських компаній, що виготовляє спеціалізовану сільгосптехніку.Радимо почитати