Новини

В Агропросперіс зарплатня механізатора залежить від його універсальності

8 Січня 2019 2 312

tractor-mexanizator-agroprosperis
Група компаній «Агропросперіс» пропонує співробітникам мотиваційні програми
youtube.com

Група компаній «Агропросперіс» пропонує співробітникам мотиваційні програми, у яких одними з критеріїв для механізаторів є індекс універсальності й уміння керувати різними видами сільгосптехніки.

Про це повідомляє Latifundist.com.

За словами директора з управління персоналом «Агропросперіс» Людмили Горової, мотиваційні програми виключають суб’єктивні фактори. Наприклад, у систему KPI показники рахуються автоматично та не можуть бути змінені.

«Система визначає індекс універсальності самостійно. Людина могла працювати на тракторі, а потім на обприскувачі, відповідно, виконувати, декілька видів робіт. Директор не має можливості змінити премію чи додатково її нарахувати, бо система вже все зафіксувала. Таким чином, усі співробітники захищені», — зазначила Людмила Горова.

За її словами, мотиваційні програми приваблюють працівників, але вони повинні бути впевненими, що бонуси та зарплатня будуть нараховані вчасно.

«Це вимагає більше часу, тому що все будується на довірі співробітника до компанії та компанії до співробітника», — підкреслила Людмила Горова.

Нагадаємо, найвищу зарплатню в Україні отримують аграрії Івано-Франківщини.Радимо почитати