Новини

Kverneland отримав нагороду за мікрогранулятор для сівалок

8 Січня 2019 186

optima-sivalka-kverneland
Kverneland отримав бронзову медаль за аплікатор мікрогранулята з електроприводом
kverneland.com

Новий аплікатор мікрогранулята з електроприводом для сівалок Optima HD-II й Optima SX Kverneland був відзначений бронзовою медаллю на виставці SIMA 2019.

Про це повідомляє farmer.pl.

Аплікатор мікрогранулята був модифікований таким чином, що бак для добрив об'ємом 17 л розташований за кожною висівною секцією. Окрім того, конструкція оснащена електроприводом і керується за допомогою технології Isobus.

Бункер має пластиковий корпус, на якому встановлені змінні дозувальні колеса з нержавіючої сталі.

«Інженери зосередилися на підвищенні безпеки оператора, який може змінювати дозувальні колеса, навіть якщо добрива знаходяться в баку. Нема потреби спорожняти резервуар раніше. Це знижує ризик прямого контакту оператора з добривом», — зазначається в повідомленні.

Завдяки тому, що конструкція повністю сумісна з Isobus, система управління дозволяє автоматично включати та вимикати окремі секції аплікатора. Також при установці технологічних колій, аплікатор можна відключити на одній або двох ділянках.

Новий аплікатор для мікрогранулята буде доступний з весни 2019 р. для сівалок Optima TFprofi, Optima V і моделей з гідравлічною складною рамою PH.

Нагадаємо, Kverneland обладнав навісні обприскувачі технологією захисту рослин, яка гарантує зниження витрат і залишків препаратів для рослин.Радимо почитати