Новини

John Deere готує оновлення тракторів серії 5R

4 Січня 2019 646

John Deere готує оновлення тракторів серії 5R
John Deere готує оновлення тракторів серії 5R
Independent.ie

John Deere оголосив про декілька оновлень своїх тракторів серії 5R потужністю від 90 до 125 к.с., призначених для підвищення їх універсальності і придатності для ферм малих і середніх розмірів і сільськогосподарських угідь, повідомляє independent.ie.

Для покращення зв'язку тракторів і агрегатів для точного землеробства з весни 2019 р. трактори будуть доступні з підтримкою AutoTrac і ISOBUS. Телематика JDLink також буде доступна разом з п'ятирічною підпискою на віддалений доступ до дисплея (RDA).

Трактори 5090R, 5100R, 5115R і 5125R оснащені економічними, сумісними з Stage IIIB 4,5-літровими двигунами John Deere PWX. Ці чотирициліндрові двигуни, що працюють на дизельному паливі, забезпечують 10 додаткових кінських сил для транспортних застосувань за допомогою системи управління транспортною потужністю.

Три варіанти трансмісії починаються з початкового рівня 16/16. Керування по CommandQuad з чотирма діапазонами і чотирма передачами з перемиканням під навантаженням в кожному діапазоні. Також доступні коробка передач CommandQuad 16/16 і коробка передач Command8 32/16, яка має вісім передач з перемиканням під навантаженням і режим ECO, який забезпечує максимальну швидкість 40 км/год при 1759 оборотах двигуна.

Всі три трансмісії пропонують повністю автоматичне зчеплення, індивідуальні пускові механізми, індивідуально встановлювані швидкості і електричний паркувальний замок. Автоматичне перемикання є стандартним для преміальної трансмісії Command8 і додатковим для 16/16 CommandQuad.

Передбачена підвіска передньої осі і додаткова обслуговуюча механічна система підвіски кабіни, а сидіння Grammer з пневматичною підвіскою серії 6R має поворот на 15 градусів, регулювання спинки і додаткову систему обігріву.Радимо почитати