Новини

Samson Group придбав збанкрутілий Pichon

4 Січня 2019 82

Samson Group придбав збанкрутілий Pichon
Samson Group придбав збанкрутілий Pichon
Samson-agro.com

З сьогоднішнього дня французька компанія Pichon Industries належить данській компанії Samson Group. Про це обидва сільгоспвиробники заявили на своїх офіційних сайтах.

У повідомленні йдеться, що власники Samson у місті Віборг хочуть перетворити компанію в провідного європейського постачальника, зосередившись на загальноєвропейському використанні натуральних добрив.

«З придбанням Pichon Industries група Samson стає найбільшим в Європі виробником цистерн для гною. Обидві компанії дуже добре доповнюють одна одну з точки зору своєї продукції, виробничих можливостей і географічної присутності», — каже генеральний директор Samson Agro Ларс Хенріксен.

Продукція заводу Samson у Віборгу в основному призначена для підрядників і великих тваринницьких ферм з акцентом на ефективність і продуктивність. Продукція Pichon призначена для малих і середніх фермерських господарств. Про це свідчить той факт, що Pichon виробляє цистерни для гною від 5 м³ до 30 м³ з технологією вакуумного наповнення, а програма Samson починається з 16 м³ і досягає 35 м³. Аналогічна картина і у виробництві розкидачів. Тут Pichon починається з 8 м³, в той час як недавно розроблена серія для США від Samson досягає 40 м³.

Завод Samson у Віборгу протягом декількох років збільшує обсяги продажів і оборот, тому виробничі потужності цього заводу в найближчому майбутньому будуть зазнавати труднощів з ресурсами. З придбанням заводів Pichon Industries у Франції і Польщі майбутні проблеми будуть усунені. Заводу у Франції всього кілька років, а завод у Польщі за останні роки повністю модернізовано.

«З продуктами від двох брендів створюється навіть невидимий портфель продуктів. В майбутньому Samson Group стане повним виробником цистерн для гною, навісного обладнання та розкидачів гною, а також змішувачів для всіх категорій тваринників і сільськогосподарських підрядників у Європі», — йдеться у повідомленні.

Раніше Traktorist.ua повідомляв, що французька компанія Pichon, яка спеціалізується на виготовленні сільгосптехніки, повідомила, що підприємство знаходиться в стані банкрутства.Радимо почитати