Новини

Landini презентує на Lamma 2019 нову серію тракторів

4 Січня 2019 109

Landini презентує на Lamma 2019 нову серію тракторів
Landini презентує на Lamma 2019 нову серію тракторів
Landini.it

Нова лінійка тракторів Landini 5-ої серії, доступних з широким вибором трансмісій, дебютує у Великобританії на виставці Lamma 2019, повідомляє офіційний сайт компанії.

Landini 5-ої серії включають в себе три моделі з вихідною потужністю від 99 к.с. до 113 к.с., вибір синхронних або силових трансмісій з опціями повзучості і економічної потужності, а також механічне або електронне управління задньою навіскою, вантажопідйомність якої — 4750 кг.

Велика стандартна специфікація включає в себе сидіння водія з пневматичною підвіскою, кондиціонер в кабіні і радіо/медіаплеєр з Bluetooth для використання телефону без допомоги рук. У комплект також входять передній і задній склоочисник/склоочисник і відкидна гідравлічна зчіпка.

«Ці нові гнучкі трактори встановлюються в лінійку Landini між 69-107 к.с. 4-й серії і недавно представленої 110-126 к.с. 6-H серії. Як такі, вони представляють собою типово універсальний« складської »трактор, який покупці можуть обладнати відповідно до своїх конкретних потреб у дворі і на місцях», — пояснює директор з продажу Argo Tractors у Великобританії та Ірландії Бен Агар.

Трактори Landini 5-ої серії обладнані 3,6-літровим чотирьохциліндровим двигуном Deutz, потужність якого на тракторах складає 99 к.с., 107 к.с. і 113 к.с. відповідно. Стандартно трактори 5-ої серії постачаються з синхронізованою трансмісією Power Four потужністю 40 км/год, що забезпечує 12 швидкостей в обох напрямках.Радимо почитати