Новини

Simon розробив машину для обробітку ґрунту паром від шкідників та бур'янів

2 Січня 2019 636

Simon Steam'R
Simon Steam'R
profi.co.uk

Французький виробник техніки для овочівництва Simon розробив самохідну машину, яка використовує пару, а не фунгіциди і гербіциди, для знищення насіння бур'янів і ґрунтових нематод. Про це повідомляє profi.co.uk.

Нова модель має назву Steam'R і має версії для обробітку одночасно трьох (R3600), чотирьох (R4800) або п'яти (R5100) смуг ґрунту з максимальною шириною кожної 1,55 м.

При масі в 5,7 т, 6 т та 8 т відповідно, всі три модифікації обладнано 3-поршневим двигуном Deutz потужністю 50 к.с. Бак для води на борту відсутній. Натомість, вода подається до парогенератора через шланги довжиною 200 м, 300 м або 400 м. Після того, як витяжки опускаються, пара подається в ґрунт протягом 3,5-4 хвилин, після чого витяжки пари автоматично піднімаються, і машина рухається в наступну точку.

Для того, щоб обробити один гектар, потрібно 40 годин.

Машина працює без водія завдяки сенсору рульового управління, автоматично зупиняючись на повороті. Коли передній лазерний сканер виявляє попередньо розміщений маркер, то оператор отримує текстове повідомлення. Тестове повідомлення також надсилається, якщо Steam'R зустрічається з перешкодою, перш ніж вона досягне кінця поля.

На обробіток одного гектару машина використовує близько 4000 літрів води. Декілька таких машин вартістю €110-150 тис. вже працюють у Європі.Радимо почитати