Новини

Новий дрон Dauntless здатен перевозити до 90 кг вантажу

2 Січня 2019 221

Новий БПЛА Dauntless від Mobile Recon Systems
Новий БПЛА Dauntless від Mobile Recon Systems
enki.ua

Компания Mobile Recon Systems  презентувала новий безпілотний літаючий апарат, що здатен перевозити вантаж, який більш ніж в 2,5 рази перевищує масу дрона. Про це повідомляє enki.ua.

Нова модель отримала назву Dauntless. Дрон у конфігурації квадрокоптера має масу більш 35 кг і вантажопідйомність понад 45 кг. А в конфігурації октокоптера (8 гвинтів) БПЛА може протягом декількох годин транспортувати вантаж масою більше 90 кг.

«Безпілотники відмінно підходять для відеозйомки. Але раніше таке використання було обмежено низькою вантажопідйомністю апаратів, обмеженим часом польоту і вузькими функціональними можливостями. З Dauntless це вже не так. Дана модель може не тільки перевозити вантажи в транспортному ящику з клімат-контролем, але і є багатофункціональною платформою. Він може бути оснащений датчиками, детекторами випромінювання, радіолокатором, метеостанціями, мультиспектральними, тепловими та інфрачервоними камерами і багатьма іншими пристроями. Він може виконувати вісім різних функцій одночасно. Крім того, користувачі можуть легко змінювати або поєднувати пристрої відповідно до своїх потреб», — розповів засновник Mobile Recon Systems Майк Доуелл.

Dauntless оснащений багатофункціональними підвісами, які дозволяють встановлювати на верхній і нижній частинах БПЛА оптичні, теплові та мультиспектральні камери, включаючи Red Epic, які можуть одночасно захоплювати кілька типів зображень знизу, спереду, зверху, праворуч і ліворуч від літаючої платформи.

Водонепроникний та пилозахисний корпус квадрокоптера виконаний з вуглецевого волокна 3K (військового рівня) і авіаційного титану і алюмінію. Гвинти виготовлені з вуглецевого волокна і оточені захисним огородженням.Радимо почитати