Новини

Argo Tractors заробили € 500 млн в 2018 р.

31 Грудня 2019 125

Прес-конференція Argo Tractors під час EIMA 2018
Прес-конференція Argo Tractors під час EIMA 2018
twitter.com/ArgoTractors

Італійська компанія Argo Tractors зробила понад 22 тис. тракторів і зафіксувала продажі у розмірі € 500 млн у 2018 р. Про це повідомляє profi.co.uk.

До складу Argo Tractors входять такі бренди, як McCormickLandini та Valpadana. 

«Це не погано для невеликого сімейного бізнесу, і все це було зароблено на продажі тракторів», — розповів під час прес-конференції у рамках виставки EIMA член правління компанії Альберто Морра.

Керівництво компанії заявило, що у Argo Tractors є амібтні плани — збільшення обороту до € 1 млрд. протягом наступних п'яти років.

«Цього року на ринку було багато невизначеності, і Brexit все ще залишається невирішеним, але у нас є план розвитку нашого бізнесу. Ми — спеціалісти в тракторах і будемо продовжуватимемо бути ними в майбутньому, і ми хочемо дати нашим дилерам широкий асортимент продукції», — заявив директор з корпоративного бізнесу компанії Сімеоне Морра. 

Одним із способів досягнення амбітної мети — подальше збільшення міжнародної присутності компанії, а також орієнтація на зростаючі ринки, такі як Росія та Китай. В Індії компанія нещодавно підписала стратегічне партнерство з International Tractors Ltd (ITL), індійським виробником марок Solis та Sonalika. Іншим важливим ринком для Argo Tractors є Південна Африка, і компанія хоче використовувати філію в Йоганнесбурзі, як стартовий майданчик для розвитку інших африканських ринків.

Наразі Argo Tractors інвестує 5,5% обороту в R+D щороку, а інший пріоритет полягає в тому, щоб конкурувати за більш широкий спектр продуктів і розробляти нові трактори на обох кінцях енергетичної шкали.

Італійський виробник тракторів планує прийти з великою кількістю нових продуктів у найближчі 3-5 років, і не приховує необхідності розробки більш потужних тракторів, які, ймовірно, з'являться у вигляді потужної лінійки McCormick X8. Більше того, в майбутньому доведеться розраховувати на підвищення рівня диференціації між моделями McCormick і Landini.Радимо почитати