Новини

Massey Ferguson T7 представили на «ІнтерАГРО 2016»

16 Листопада 2016 210

Роторний комбайн Massey Ferguson T7
Роторний комбайн Massey Ferguson T7
Traktorist.ua

Роторний комбайн Massey Ferguson T7 продемонстрували на виставці «ІнтерАГРО 2016». Це новинка сезону від корпорації AGCO, яка вперше була презентована влітку на «Агро 2016». Цього року комбайн отримав золоту медаль «InterAGRO Innovation Award 2016» у номінації «Самохідні прибиральні машини».

Massey Ferguson T7 характеризується своєю паливною економічністю, потужністю і високою продуктивністю. Машина може розвивати від 370 до 450 к. с., робоча швидкість — 10 км/год. Унікальність цього комбайна в його зерновому бункері об'ємом 14 м³.

«Ринок комбайнів поступово росте. Це пов’язано з відкладеним попитом, який сформувався за останні чотири кризові роки, коли інвестиції в зернозбиральну техніку були значно знижені. Також цього року ми відзначаємо зростання попиту на трактори з потужністю в діапазоні 100-240 к. с. Раніше домінували 300+. Тому ми покладаємо надії на наші новинкиMassey Ferguson 5-ї та 7-ї серії», — говорить керівник підрозділу продажу сільськогосподарської техніки «Цеппелін Україна» Фарід Абу Хадід.

Експерт також відзначив, що на збільшення попиту з боку аграріїв значно вплинула відміна спецрежиму ПДВ.

«Разом зі зниженням ставок на фінансування, яке спостерігається цього року, це дійсно стимулює і підштовхує до того, щоб купувати нове обладнання, при чому однаково в усіх сегментах техніки», — додав він.

Вікторія Сумченко, Traktorist.uaРадимо почитати