Новини

В Україні відкрили новий завод з виготовлення ковшів

31 Грудня 2019 3 136

У цеху заводу «Ківшсервіс»
У цеху заводу «Ківшсервіс»
loda.gov.ua

У місті Буськ, що на Львівщині, розпочало роботу підприємство «Ківшсервіс», яке займаєься виготовленням навісного обладнання для землерийної техніки та навантажувачів.

Про це повідомив офіційний сайт Львівської обласної державної адміністрації.

Сума залучених інвестицій  у відкриття підприємства становить  понад 10 млн грн, а середня заробітна плата – 10,5 тис. грн.

«Продукція розрахована в основному на українського споживача, який прагне якісного обладнання і яке не завжди може привезти із-за кордону, сплативши усі мита. Обладнання ми виготовляємо за німецькими стандартами. Для нас важливо створити комфортні умови для працівників. Ми навчаємо працівників, які приходять до нас на роботу і намагаємось їх мотивувати комфортом та зарплатою», — зазначила директор підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель.

Інженер-конструктор заводу Святослав Фик розповідає, що на підприємстві виготовляють усі види навісного обладнання та проводять ремонт спецтехніки від будь-якого виробника.

«Cеред основних напрямків діяльності підприємства — виготовлення ковшів, техніки для заготівлі дров, а також промислових подрібнювачів. Виготовлення виробу розпочинається з розкрою, ми беремо лист металу, на верстаті вирізаємо необхідні деталі, вони зачищаються і після цього зварюємо та фарбуємо металоконструкцію», — розповів фахівець.

Згідно інформації на сайті компанії, «Ківшсервіс» є першим в Україні виробником навісного обладнання для землерийної спецтехніки.

 

 

 Радимо почитати