Новини

Укрзалізниця провела три аукціони з оренди вагонів

28 Грудня 2018 106

vagon-zernovoz-ukrzaliznytsy
На перші аукціони були виставлені піввагони та зерновози
agroinsider.com.ua

«Укрзалізниця» провела три аукціони з продажу послуг з використання піввагонів та зерновозів на електронних майданчиках ProZorro.Продажі.

Про це повідомляє Agropolit.com.

При початковій вартості піввагона – 819 грн за добу користування, одна з компаній-переможців запропонувала понад 1300 грн. Таким чином, плата за користування піввагоном «Укрзалізниці» за підсумками аукціону зросла більш ніж на 60%.

«На перші аукціони було виставлено 2 типи найбільш затребуваних ринком вагонів — піввагони та зерновози. Загалом сьогодні проводяться 14 аукціонів в електронній системі ProZorro. Продажі з використання вантажних вагонів власності компанії: по 7 аукціонів щодо піввагонів та хопер-зерновозів, загалом по 50 вантажних вагонів двох типів», — зазначається в повідомленні.

Переможцям торгів буде надано три дні для здійснення навантаження у вагони, які виставлялися на аукціон.

«Кількість компаній, які зареєструвалися для участі в аукціонах, ціна на послуги, встановлена за результатами аукціонів, засвідчили, що ринок сприймає ці торги як ефективний, доступний, транспарентний механізм розподілу та визначення об’єктивної плати за користування вагонним парком», — підкреслив керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Наступні аукціони відбудуться 3 січня 2019 року. Загалом у найближчі місяці компанія планує виставити на аукціони до 5% парку вантажних вагонів.

Нагадаємо, Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) випустив 10-тисячний вагон-хопер для перевезення зерна моделі 19-7053-02.Радимо почитати