Новини

Bateman представить оновлені обприскувачі RB на Lamma 2019

28 Грудня 2018 101

Bateman-obpryskyvach
Bateman презентує оновлені самохідні обприскувачі RB
fwi.co.uk

Компанія Bateman презентує оновлені самохідні обприскувачі RB на виставці Lamma 2019. Вони мають нову кабіну, яка забезпечує вищий рівень комфорту оператора, і додаткову систему широтно-імпульсної модуляції (PWM).

Про це повідомляє fwi.co.uk.

У кабіні термінал знаходиться на рівні голови оператора. Після здійснення налаштувань, його можна пересунути ближче до даху, де його все одно буде видно, але він не перешкоджатиме огляду через велике лобове скло.

Передньонавісна кабіна обприскувача також має засклену площу по боках і передній огляд перекривають тільки два тонких стовпи. За оператором знаходиться широка панель з великим місцем для зберігання речей та холодильник для напоїв на підлозі.

Дисплеї AgLeader InCommand 800 та 1200 (або базовий Compass) відображають такі функції обприскувача, як управління нормою внесення, автоматична висота обприскування, змінна норма внесення, управління секціями та інші, які тепер включені до системи PWM.

Об’єм потоку змінюється за рахунок повторного вмикання та вимикання окремих соленоїдних форсунок. При збільшенні швидкості обприскувача «відкрита» фаза подовжується для збільшення потоку, не впливаючи на характеристики розпилення.

На вибір доступні штанги шириною до 42 м зі сталі з фіксованою або регульованою формою. Також всі моделі мають знімний розбризкувач, який можна замінити на розкидач добрив або гранульованих гербіцидів.

Нагадаємо, вчені з університету Теннессі протестували нову технологію обприскування від Smart Guided Systems, яка дозволить на 65-70% скоротити використання пестицидів при вирощуванні садових культур.Радимо почитати