Новини

Частка експорту ХАРП у 2018 р. склала 65%

27 Грудня 2018 150

harp-zavod-pidshypnyk-eksport
Частка експорту ХАРП у 2018 р. склала 65%
a7d.com.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) відзвітував про спільну роботу з постачальниками продукції в Україні та успішний розвиток зовнішньоекономічних відносин у 2018 р..

Про це повідомляється на офіційному сайті ХАРП.

За словами директора департаменту продажів підшипників Віталія Бугрова, компанія має позитивну динаміку просування на ринку України, а також вийшла на нові світові ринки.

«Частка експорту у 2018 р. склала 65%. Ми розширили свою присутність на наших традиційних ринках Європи та країн СНД, а також вийшли на нові ринки Північної Америки та Східної Азії. ХАРП продовжив контракт на постачання підшипникової продукції з найбільшим болгарським виробником сільськогосподарської техніки MetalAgro, угоду про співпрацю з провідною металургійною компанією АрселорМіттал, а також продовжив контракт ексклюзивної дистрибуції на території Прибалтики з компанією Ignera», підкреслів Віталій Бугров.

За словами керівника департаменту розвитку продукту Віталія Полєтаєва, ХАРП продовжує розвивати та вдосконалювати продукцію, ґрунтуючись на постійній увазі до якості й орієнтації на споживачів.

«Завдяки вдосконаленню системи захисту підшипників HARP AGRO   ущільнень підвищеної герметичності X-Shield-3 X-Shield-6 вдалося створити підшипники та підшипникові вузли, які не потребують технічного обслуговування протягом всього терміну експлуатації, які успішно реалізуються не тільки на ринку України, але і поставляються в такі країни, як Білорусь, Польща, Молдова, Угорщина», підкреслив Віталій Полєтаєв.

Нагадаємо, компанія Krone відзвітувала про рекордний оборот у 2017-2018 фінансовому році в розмірі близько €2,1 млрд.Радимо почитати