Новини

Volvo виведе у 2020 р. на ринок електричну вантажівку

27 Грудня 2018 291

volvo-vantazhivka-vnr-electric
Volvo Trucks презентує прототип електричної вантажівки у 2019 р.
enki.ua

Volvo Trucks представить прототип повністю електричної вантажівки Volvo VNR у 2019 р. та почне їх реалізацію у 2020 р.

Про це повідомляє enki.ua.

На демонстраційному зразку Volvo VNR Electric будуть використовуватися компоненти та технології накопичення енергії, розроблені на Volvo FE Electric, а також рішення, накопичені в останні роки Volvo Group у сфері електрифікації транспорту.

«Volvo VNR Electric використовує універсальність нової серії Volvo VNR з перевіреною повністю електричною трансмісією і являє собою стратегічний крок до комплексної електрифікованої транспортної екосистеми», заявив президент Volvo Trucks North America Пітер Вурхув.

За словами директора Volvo Trucks North America Йохана Агебранда, серія вантажівок VNR отримала широке визнання в галузі з моменту її створення у квітні 2017 р., а оснащення вантажівок повністю електричною трансмісією дасть ще більше можливостей для розширення своєї присутності на ринку перевезень.

Початок продажів VNR Electric в Північній Америці заплановані на 2020 р..

Нагадаємо,  John Deere представив безпілотний електричний трактор. Автономна сільгоспмашина не має традиційної кабіни та здатна підключатися до інтелектуальних мережевих інфраструктур.Радимо почитати