Новини

Pöttinger оснастив косарки Novacat шнеком Cross Flow

27 Грудня 2018 218

Novacat-kosarka-shnek-Pöttinger
Pöttinger оснастив косарки NOVACAT шнеком CROSS FLOW
Pöttinger

Pöttinger оснастив косарки NOVACAT 352 і NOVACAT A10 шнеком CROSS FLOW, який дозволяє об’єднувати валки одразу після скошування.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

За словами виробника, була потреба в економній та простій системі для об’єднання валків, яка б також підходила для простих задньонавісних косарок. Pöttinger розробив шнек CROSS FLOW, який об’єднує валки в один одразу після скошування. Закрита конструкція запобігає втратам матеріалу. В результаті він не тільки захищає ґрунт, а й економить пальне. Порівняно з поперечними конвеєрними системами, цей шнек потребує на 20% менше потужності. За відсутності плющилки рослинний матеріал обробляється надзвичайно бережливо. NOVACAT CROSS FLOW є універсальною системою, яка може використовуватися як на пасовищах, так і при роботі з силосом із цільних рослин.

Оскільки скошена маса знаходиться в одному валку, то її можна забирати одразу після скошування. Це означає, що в спекотні дні вона не встигає так швидко підсушитися.

NOVACAT 352 CROSS FLOW / NOVACAT A10 CROSS FLOW у комбінації з фронтальною косаркою з робочою шириною 3 м дозволяє за два проходи обробити 12 м/19 м, маючи два валки шириною приблизно 6 м/12 м. Далі достатньо двороторних граблів для формування одного валка (або чотирьохроторних для одного проходу).

При скошуванні рослин на межі поля шнек може перекидати рослину всередину. Це здійснюється за рахунок закриття задньої заслінки на NOVACAT 352 CROSS FLOW, або закриття задньої заслінки з одного боку NOVACAT A10 CROSS FLOW.

Нагадаємо, компанія Pöttinger відзвітувала про закриття маркетингового 2017/2018 р. з оборотом у €354 млн. У порівнянні з минулим роком цей показник виріс на 15%.Радимо почитати