Новини

John Deere отримав нагороду за інструмент для онлайн-моніторингу балансу азоту

26 Грудня 2018 116

John-Deere-instryment
Інструмент Live NBalance був відзначений срібною медаллю на виставці SIMA 2019
Traktorist.ua

Інструмент Live NBalance, розроблений Airbus та John Deere, був відзначений срібною медаллю на виставці SIMA 2019, яка пройде в Парижі з 24 по 28 лютого 2019 року.

Про це повідомляє irishtractor.ie.

За допомогою Live NBalance, виробники планують вперше запропонувати онлайн-моніторинг балансу азоту. Спільний проект Airbus та John Deere базується на поєднанні супутникових знімків і технічних даних про засвоєння азоту культурою у вегетаційний період.

Використовуючи Live NBalance, фермери можуть перевіряти кількість застосовуваного азоту, рівень його поглинання культурами та залишки органічної речовини, доступні для рослин.

Завдяки інформаційній панелі, фермери можуть оцінити ефективність внесення добрив і визначити точний ступінь потенційних відхилень необхідних показників. Потім вони можуть адаптувати та змінити наступні дози азоту та після збору врожаю переглянути показники за весь цикл, щоб удосконалити власну стратегію внесень добрив у наступних сезонах.

«Наразі фермери не можуть отримати точну інформацію про кількість споживаного азоту культурами протягом сезону. Їм доводиться приймати рішення щодо регулювання добривами на основі власного досвіду. Крім того, фермери не мають можливості точно перевірити ефективність застосування азоту. Таким чином, John Deere і Airbus об'єднали своє ноу-хау з прототипом безпрецедентного сервісу, залучивши як дані машин, так і супутникові знімки», — зазначається в повідомленні.

Бета-версія Live NBalance буде випробувана в 2019 р.

Нагадаємо, John Deere представив безпілотний електричний трактор.Автономна сільгоспмашина не має традиційної кабіни та здатна підключатися до інтелектуальних мережевих інфраструктур.Радимо почитати