Новини

Chafer презентував оновлені обприскувачі Guardian та Sentry

26 Грудня 2018 67

Chafer-Sentry-Guardian
Chafer Machinery презентував модернізовані причіпні обприскувачі Guardian та Sentry
flickr.com

Компанія Chafer Machinery презентувала причіпні обприскувачі Guardian та Sentry з оновленими функціями, які дозволяють збільшити продуктивність та підвищити керованість машин під час роботи.

Про це повідомляє fwi.co.uk

Питання оптимізації управління було вирішене встановленням клапанів Canbus з електронним з’єднанням, які в режимі реального часу подають оператору сигнали про їхній статус і положення. У компанії переконані, що ця функція дуже важлива при автоматичному наповненні, промиванні та загальних роботах з трубами.

Система ePlumbing попереджає оператора, коли клапан не може повністю перейти в потрібне положення, що виключає можливість перехресного забруднення.

Ще одна функція — це автоматична зупинка змішування, коли рівень рідини в бункері сягає нижньої відмітки, завдяки чому утворюється менше піни й менше компонентів трубопроводу потрібно промивати.

Обприскувачі мають більший підйом штанги та меншу висоту, що дозволяє розміщувати штангу нижче до землі навіть з колесами найбільшого діаметру для мінімального розбризкування.

Обприскувач Chafer Guardian доступний в трьох розмірах від 3000 л до 4000 л, а модель Sentry має бункер ємністю 6000 л. У кожній лінійці в якості опції доступна електронна специфікація.Радимо почитати