Новини

New Holland отримав нагороду за концепт трактора з метановим двигуном

25 Грудня 2018 502

Methane-Power-New-Holland
Концепт трактора продукує на 10% менше викидів CO2 та знижує загальний об’єм викидів на 80%
New Holland

Компанія New Holland отримала нагороду Good Design® Award від Музею архітектури та дизайну Chicago Athenaeum і Європейського центру архітектури, мистецтва, дизайну та міських досліджень за концепт трактора з метановим двигуном.

Про це повідомляє прес-служба New Holland.

У концепті трактора з метановим двигуном команда розробників CNH Industrial переосмислила дизайн техніки: дах, передні та задні крила, паливний бак створюють єдиний стиль. Повне засклення забезпечує максимальний огляд (на 20% більше заскленої площі, ніж у звичайному тракторі). Скляний дах у формі купола та повністю інтегрований приймач Precision Land Management створюють панорамну конструкцію, що є вперше в аграрній галузі. Всі важливі елементи управління на інтегрованому підлокітнику та додаткові параметри керуються через основний інтерактивний дисплей.

Концепт трактора з метановим двигуном оснащений трансмісією, в якій використовується інноваційна ефективна технологія згоряння, розроблена спеціально для аграрного сектору компанією FPT Industrial. 6-циліндровий метановий двигун NEF продукує таку ж потужність та крутний момент, як і звичайний дизельний еквівалент, при цьому скорочує до 30% експлуатаційні витрати і приблизно на 50% знижує рівень шуму під час руху.

У реальних польових умовах цей концепт трактора продукує на 10% менше викидів CO2 та знижує загальний об’єм викидів на 80%, у порівнянні з дизельним трактором. Цей трактор має ще кращі екологічні показники при використанні біометану, який виробляється з залишків рослин та відходів з енергетичних культур, що зводить викиди CO2 практично до нуля.

«Ця престижна нагорода відображає інноваційний підхід New Holland до футуристичного дизайну: використання високотехнологічних матеріалів для покращення робочих умов оператора, максимальна видимість за рахунок повністю заскленої кабіни, ергономічні, інтуїтивно зрозумілі та пов’язані дії дозволяють ознайомитися з баченням New Holland щодо майбутнього дизайну тракторів. Концепт трактора з метановим двигуном розширює межі технологій альтернативного палива та сільського господарства й пропонує передові рішення для сталого й успішного ведення господарства», — зазначив Бренд-директор New Holland Карло.Радимо почитати