Новини

John Deere отримав нагороду за інструмент дистанційної діагностики на SIMA 2019

25 Грудня 2018 222

John-Deere-instryment
Розробка Machine Dashboard була відзначена срібною медаллю на виставці SIMA 2019
Traktorist.ua

Розробка John Deere Machine Dashboard була відзначена срібною медаллю на виставці SIMA 2019, яка пройде в Парижі з 24 по 28 лютого 2019 року.

Про це повідомляє irishtractor.ie.

Machine Dashboard це інструмент дистанційної діагностики, який є частиною ініціативи John Deere Connected Support. Завдяки підключенню до комп'ютерів і розширеного аналізу даних, Machine Dashboard скорочує час діагностики, зводить до мінімуму простій сільгоспмашини та знижує експлуатаційні витрати.

Новий інструмент надсилає повідомлення через телематичну систему JDLink. За згодою клієнта, ці дані автоматично аналізуються завдяки запатентованому алгоритму, після чого передаються дилерам в режимі реального часу у вигляді списку машин з пріоритетом. Це дозволяє дилеру швидко ідентифікувати сільгосптехніку, яка вимагає негайного обслуговування.

Крім того, Machine Dashboard повністю інтегрує та використовує можливості інструменту Expert Alerts, завдяки якому дилер завчасно отримує інформацію про можливі несправності компонентів машини з чіткими інструкціями про те, як вирішити виявлені проблеми.

Інструменти технічної підтримки John Deere Connected Support, в тому числі Expert Alerts і Machine Dashboard, встановлюються на заводі на новому самохідному обладнанні John Deere та можуть використовуватися на останніх модельних рядах, включаючи трактори серії 6M-9R, самохідні обприскувачі, зерно- та кормозбиральні комбайни.

Близько 100 європейських дилерів John Deere вже надають послуги з обслуговування машин на основі технічної підтримки John Deere. Ці інноваційні сервісні інструменти будуть доступні у всіх країнах ЄС, а також у більшості країн СНД.

Нагадаємо, John Deere представив безпілотний електричний трактор. Автономна сільгоспмашина не має традиційної кабіни та здатна підключатися до інтелектуальних мережевих інфраструктур.Радимо почитати