Новини

Lemken готується до розвитку автономної сільгосптехніки

25 Грудня 2018 613

Lemken-avtonimni-tractory
Lemken готує техніку, яка буде відповідати сучасним «інтелектуальним» технологіям
Traktorist.ua

Німецька компанія Lemken вже сьогодні готується до ери автономних тракторів. Про це повідомив генеральний директор компанії Ентоні ван дер Лей в інтерв'ю іспанському аграрному виданню, повідомляє agro-max.ru.

За його словами, наразі ефективність роботи трактора визначається можливостями оператора, який приймає рішення. Але в найближчому майбутньому ця тенденція повинна змінитися.

У Lemken вже проводять розробки та готують техніку, яка буде відповідати сучасним «інтелектуальним» технологіям.

«Якщо раніше оператор брав на себе більшість рішень, то нове покоління машин це агрегати, оснащені цілою серією датчиків і перетворені на «інтелектуальні» сільгоспзнаряддя. Наприклад, якщо датчик визначає, що земля більш волога, ніж зазвичай, машина автоматично визначає силу або глибину, з якою повинен працювати агрегат, а також повідомляє, з якою швидкістю слід працювати для отримання оптимального результату», — зазначив Ентоні ван дер Лей.

Наразі Lemken розвиває відкриту платформу обміну даними, з якою міг би працювати фермер, який володіє обладнанням різних брендів.

Нагадаємо, компанія Lemken презентувала на виставці «ІнтерАГРО-2018» 8 сільськогосподарських машин. Серед них 6 являються новинками, які були завезені в Україну в цьому році.Радимо почитати