Новини

УПЕК створить «розумну» техніку на базі штучного інтелекту

15 Листопада 2016 59

ІГ УПЕК підтримає світовий тренд
ІГ УПЕК підтримає світовий тренд
upec.ua

Індустріальна група УПЕК оголосила про старт нового проекту зі створення «розумної» сільгосптехніки на базі штучного інтелекту. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Впровадження цих технологій здатне забезпечити необхідний рівень ефективності агротехніки і переробки, раціональне використання матеріалів і добрив. Важливою особливістю проекту ІГ УПЕК по створенню розумної техніки є можливість враховувати національну специфіку — своєрідний клімат, бездоріжжя та інші умови.

«Ці машини будуть здатні істотно підвищити врожайність, зменшити енерговитрати трактора, витрата палива, а також негативні впливи рушіїв трактора і ґрунтообробної техніки на ґрунт. Це новий світовий тренд високих технологій, до якого зараз підходять всі провідні компанії-виробники причіпної сільгосптехніки», — зазначає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі Олексій Гриненко.

ІГ УПЕК має достатній досвід впровадження інноваційних розробок. Наприклад, застосування пружинної стійки на дискових знаряддях «Дукат» дозволяє серйозно знизити необхідну силу тяги трактора, в результаті чого економія палива при роботі з цими знаряддями складає близько 30%.

«У поєднанні з необслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT наші дискові борони дозволяють домогтися надзвичайно низьких експлуатаційних витрат з мінімальним обслуговуванням і максимальною продуктивністю», — говорить Олексій Гриненко.

ІГ УПЕК — одна з перших компаній, яка приступає до створення «розумної» техніки в сегменті посівної і ґрунтообробної техніки.

Процес створення підприємств «розумного» агробізнесу є світовою тенденцією. Його актуальність обумовлена ​​як проблемою зростання чисельності населення в світі і зміною клімату, так і необхідністю підвищення ефективності та екологічних вимог землеробства.

Робота зі створення «розумної» техніки буде проходити в інженерних центрах ІГ УПЕК спільно з ВНЗ-членами Кластера «Агротехніка», провідними науково-дослідними інститутами і академіями аграрного профілю.

«Створення високотехнологічних кластерів в конкурентоспроможних секторах економіки покликане не тільки сприяти розвитку сільгоспмашинобудування в Україні, а й дати можливість виходу вітчизняних проектів на глобальні ринки. Деякі з рішень, пов'язані з «розумною» технікою, ми плануємо представити вже в 2017 році на найбільшій сільськогосподарській виставці в світі AGRITECHNICA (Німеччина)», — анонсує Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Для довідки:

Індустріальна група УПЕК — найбільша в Україні приватна машинобудівна компанія, яка об'єднує ряд провідних інженерних центрів і машинобудівних підприємств з більш ніж піввіковою історією. Компанія заснована в 1995 році та сьогодні розвивається як інженерна індустріальна група, діяльність якої спрямована на впровадження інноваційних розробок в різних галузях машинобудування.

Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі (УКБТШ), що входить до складу Індустріальної групи УПЕК, займається розробкою сільськогосподарських машин і знарядь для оптимального землеробства, елементів трансмісій і шасі. УКБТШ забезпечує постійний розвиток існуючої лінійки продукції і розширення номенклатурного ряду.Радимо почитати