Новини

Argo Tractors заключив партнерство з виробником тракторів Solis і Sonalika

24 Грудня 2018 220

Solis-tractor
Argo Tractors підписав угоду з виробником тракторів Solis і Sonalika
Traktorist.ua

Argo Tractors (Landini і McCormick) підписав угоду про стратегічне партнерство з компанією International Tractors Ltd (ITL), яка є виробником тракторів марок Solis і Sonalika.

Про це повідомляє agriland.co.uk.

На підписанні були присутні президент Argo Tractors Валеріо Морра та керуючий директор International Tractors Limited (ITL) Діпак Міттал.

Ця стратегічна угода передбачає надання ITL шести моделей тракторів потужністю від 45 к.с. до 90 к.с., які будуть продаватися під брендами Landini і McCormick.

«Співпраця з International Tractors Limited дозволить нам додати базові моделі тракторів у існуючу лінійку продуктів та представити повний асортимент продукції», — підкреслив Валеріо Морра.

ITL виготовляє трактори потужністю від 20 к.с. до 120 к.с. За словами представника компанії, це шостий виробник тракторів у світі за обсягом продажів. У минулому році марки Sonalika та Solis продали понад 100 тис. одиниць сільгосптехніки. ITL має потужності не лише в Індії, але й в Алжирі, Бразилії та Туреччині.

Argo Industrial Group, виробляє трактори під марками Landini, McCormick і Valpadana. Річний оборот компанії становить 500 млн. Наразі вона має 1800 співробітників, 6 виробничих підприємств, 8 комерційних дочірніх компаній по всьому світу, 130 імпортерів та понад 2500 дилерів.

Нагадаємо, третя в світі компанія за об’ємами виробництва тракторів TAFE підписала угоду з японським підприємством Iseki & Co про випуск компактних тракторів у Індії.Радимо почитати