Новини

Kverneland Group очолить новий президент і генеральний директор

21 Грудня 2018 184

kazunari-shimokawa-kverneland
Посаду президента та генерального директора Kverneland Group очолить Казунарі Шимокава
Kverneland Group

Посаду президента та генерального директора Kverneland Group очолить Казунарі Шимокава.

Про це повідомляє прес-служба Kverneland Group.

Даі Ватанабе, який займав пост президента та генерального директора Kverneland Group протягом 4 років, отримав посаду генерального керуючого зі стратегічного та операційного розвитку напрямків сільськогосподарської і промислової техніки в корпорації Kubota.

Kverneland Group ввійшла в структуру Kubota з 2012 р. Тому Казунарі Шимокава також стане президентом Kubota Holdings Europe B.V.

«Казунарі Шимокава приєднався до команди Kubota в 1982 р. Двадцять років з тридцяти шести, які він присвятив роботі в Kubota, займав різні керівні посади в європейських підрозділах концерну і володіє колосальним досвідом і знанням місцевих ринків. До 1 січня 2019 р. продовжить виконувати обов'язки на своєму теперішньому посту віце-президента Kubota Holdings Europe, Kubota Europe S.A.S. і виконавчого віце-президента європейського підрозділу тракторів, двигунів і запасних частин», — зазначається у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, Kverneland обладнав навісні обприскувачі технологією захисту рослин, яка гарантує зниження витрат і залишків препаратів для рослин.Радимо почитати