Новини

Yanmar створив автономну машину для посіву рису

21 Грудня 2018 107

Yanmar-rice-YR8D
Yanmar представив безпілотний агрегат YR8D для посіву рису
yanmar.com

Компанія Yanmar представила безпілотний високоточний агрегат YR8D для посіву рису.

Про це повідомляє ivtinternational.com.

Ця техніка була розроблена для спрощення процесу висівання рису і зниження втомлюваності оператора. YR8D може самостійно рухатися прямо по рядку, а також розвертатися на 180° в кінці поля.

YR8D має стандартний блок управління і за допомогою спеціальної програми може здійснювати високоточні автономні операції.

Техніка має два робочі режими. В лінійному машина рухається самостійно по прямій лінії, а оператор втручається, коли потрібно зробити поворот. В автоматичному режимі агрегат не тільки самостійно рухається по прямій лінії, а також виконує повороти, коли це необхідно.

Ці два режими дозволяють виконувати різні види роботи, залежно від рівня майстерності оператора та умов на конкретному рисовому полі.

Машина надійде в продаж в лютому 2019 року. В компанії очікують, що за перший рік буде продано 200 посадкових машин з дизельним двигуном.

Автономна машина для посіву рису розширює портфоліо безпілотних машин, розроблених компанією. Раніше цього року в рамках реалізації технології автономного водіння SmartPilot були представлені автономні трактори-роботи.Радимо почитати