Новини

Joskin продемонстрував модернізовані розкидачі гною Siroko

21 Грудня 2018 89

Joskin-siroko-rozkydach
Joskin випустив модернізовані розкидувачі гною Siroko
farmer.pl

На виставці EuroTier компанія Joskin вперше продемонструвала розкидач гною серії Siroko, який оснащений новим адаптером та має декілька змін у конструкції для підвищення зручності.

Про це повідомляє farmer.pl.

Резервуар розкидачів серії Siroko розташований між колесами. Конструкція повністю оцинкована і тому, за словами виробника, вона має довший строк використання.

Розподільний адаптер Siroko був модернізований: діаметр вертикальних трубок  значно менший, ніж у старій версії, а лопаті набагато довші. Ширина та висота адаптера були збільшені.

Конструкція лопатей дозволяє уникнути контакту зі сторонніми предметами. Довгі леза призначені для оптимізації якості розкидання та подрібнення розкиданого матеріалу.

Фари в розкидачах Siroko знаходяться під адаптером, що мінімізує їх забруднення.

Виробник також модернізував зубці заднього ланцюга та зробив їх незігнутими, що має підвищити ефективність їх роботи. Таким чином, ковзання та знос значно зменшуються, а рух ланцюга стає рівномірнішим.

Ножі виготовлені зі сталі Hardox 450 (10 мм), що забезпечує їх більш тривалий термін служби та довговічність, ніж у попередніх конструкцій ножів з товщиною 6 мм.Радимо почитати