Новини

New Holland отримав нагороду ASABE AE50 Awards 2019

21 Грудня 2018 108

CR10-90-Revelation-New-Holland
Система IntelliSense™ дозволяє автоматизувати процес збирання врожаю
New Holland

Американська Спільнота Сільськогосподарських та Біоінженерів (ASABE) відзначила нагородою AE50 Awards 2019 систему IntelliSense™ та інтелектуальну систему гальмування причепа від New Holland.

Про це повідомляє прес-служба компанії New Holland.

Система IntelliSense™, доступна на комбайнах CR Revelation, дозволяє автоматизувати процес збирання врожаю. З цією технологією комбайн реагує кожні 20 секунд, обираючи найкращу дію з 280 мільйонів можливих, використовуючи перший датчик навантаження зерноочистки, камеру нового покоління Grain Cam™ та електрично регульовані лопатки ротора. Система дозволяє збільшити щоденну продуктивність, знизити втрати та покращити якість зерна.

Інтелектуальна система гальмування причепа — це інноваційна функція, яка автоматично керує пневматичними гальмами причепа. Вона була розроблена для тракторів T7 AutoCommand і T6 AutoCommand. Система забезпечує стабільність при гальмуванні з причепом і запобігає ризику складання.

Обидва переможця будуть представлені в спеціальному виданні журналу ASABE Resource: Engineering & Technology for a Sustainable World за січень/лютий 2019. Цей журнал орієнтований на сільськогосподарських, біоінженерів та інженерів харчових систем по всьому світу.Радимо почитати