Новини

Оголошені результати опитування місцевих рад про зняття земельного мораторію

20 Грудня 2018 460

moratotiy-zemlya
Оголошені результати опитування місцевих рад про зняття земельного мораторію
Traktorist.ua

AgroPolit.com спільно з громадським рухом (ГР) «Кріпак» презентує результати Всеукраїнського опитування серед місцевих рад про необхідність зняття мораторію на продаж земель с/г призначення. Результати відображені у онлайн-форматі — це «Карта громад: земельний мораторій» (ви також можете проголосувати, перейшовши вниз по карті і залишити свій голос в онлайн-опитуванні)

Міні-референдум проведено в рамках проекту «Земля: голос громад». «Кріпак» розіслав 2166 запитів до місцевих рад (різних рівнів — сільських, міських, районних і селищних), щоб з’ясувати їхнє ставлення до мораторію. Зокрема, їм пропонувалося визначитися і дати один із 4-х варіантів відповіді: проти відкриття ринку, розглядаємо це питання, не хочемо розглядати та за зняття мораторію. 

«Наразі отримали 733 відповідей. За зняття віддали голоси 10 рад, проти —375, утримались — 348», — ідеться в результатах дослідження.

За словами заступника голови «Кріпак» Євгена Черняка, дослідження враховує думку, насамперед, людей «на місцях».

«Давайте не будемо забувати, що місцеві ради складаються з депутатів, представників інтересів своїх територіальних громад. Інакше кажучи, депутат місцевої ради живе поруч із вами, «на одній вулиці», і до нього донести власну позицію легше, аніж до парламентарів Верховної Ради. Ця особливість, до речі, дуже актуальна для сільської місцевості, де переважно і проживають власники паїв», — додав Євген Черняк.Радимо почитати