Новини

Укрзалізниця вивела вагони-зерновози на аукціон електронних закупівель Prozorro

20 Грудня 2018 195

vagon-zernovoz-Ukrzaliznytsy
«Укрзалізниця» виставила вісім лотів з оренди напіввагонів і зерновозів
agroinsider.com.ua

«Укрзалізниця» виставила вісім лотів з оренди напіввагонів і зерновозів в системі електронних державних торгів ProZorro.

Про це повідомляє biz.censor.net.ua.

У системі ProZorro було сформовано вісім лотів із загальною кількістю вагонів в 55 одиниць, з яких 5 піввагонів і 50 зерновозів. Стартова ціна оренди напіввагона в добу становить 819 грн, а зерновоза — 1055 грн.

Пропозиції від потенційних учасників аукціонів приймаються до 26 грудня. Аукціон буде проведено 27 грудня 2018 року. Переможці отримають вагони у період з 14 по 18 січня 2019 року.

За словами директора з економіки та фінансів «Укрзалізниці» Андрія Рязанцева, клієнти матимуть такі переваги, як гарантовані доставка в термін, відсутність «додаткових» платежів та обмежень в географії доставки, зручні лоти по 5 і 10 вагонів. Окрім того, «Укрзалізниця» буде нести матеріальну відповідальність за невиконання доставки порожнього вагона в певний термін.

Нагадаємо, парламент додав у бюджетну програму держкомпенсації української сільгосптехніки зерновози для АПК.Радимо почитати