Новини

Krone закрив фінансовий рік з оборотом €2,1 млрд

19 Грудня 2018 121

Krone-result
Оборот Krone на внутрішньому ринку склав €582,9 млн.
Traktorist.ua

Компанія Krone відзвітувала про рекордний оборот у 2017-2018 фінансовому році в розмірі близько €2,1 млрд.

Про це повідомляється на офіційному сайті Krone.

Оборот на внутрішньому ринку Німеччини склав €582,9 млн. У порівнянні з минулим роком, цей показник збільшився на €67,4 млн (13,1%). Близько 32,6% продаж прийшлося на долю сільгосптехніки, а 67,4% — на комерційний транспорт.

Продажі на ринках за межами Німеччини склали €1,5 млрд, що майже на €171 млн (12,4%) більше, ніж у минулому році. Майже 29,1% експортних продажів було забезпечено підрозділом сільгосптехніки.

Кількість постійних робітників Krone Group по всьому світу зросла до 4 897 чоловік, а загальна сума інвестицій склала близько €67 млн. Значна сума була інвестована у модернізацію виробничих потужностей.

«Збільшення продажів свідчить про нашу успішну стратегію позиціювання себе в якості постачальника високоякісних комплексних послуг для комерційних причепів і сільськогосподарської техніки. Така диверсифікація пропонує нам виняткові можливості, оскільки ми розробляємо практичні рішення для обох типів продуктів. Уже сьогодні Krone пропонує широкий спектр орієнтованих на майбутнє рішень для інтелектуальних сільськогосподарських машин та причепів», — зазначив старший партнер холдингу Krone Holding Бернард Кроне.Радимо почитати