Новини

CNH Industrial реалізовуватиме сканер для вимірювання щільності ґрунту

19 Грудня 2018 81

scaner-TopSoil-Mapper
Cканер TopSoil Mapper визначає щільность ґрунту на максимальній глибині 1,1 м
agropolska.pl

CNH Industrial з 2019 року буде мати ексклюзивне право продавати систему вимірювання щільності ґрунту TopSoil Mapper.

Про це повідомляє agropolska.pl.

TopSoil Mapper є продуктом австрійської компанії Geoprospectors. Сканер, встановлений на передній панелі трактора, визначає щільність ґрунту та за допомогою приводу ISOBUS надсилає показники, наскільки глибоко відбувається обробіток.

Основна задача сканера TopSoil Mapper це визначення різниці щільності ґрунтів на максимальній глибині 1,1 м. Також ця система може вимірювати ступінь вологості.

Topsoil Mapper має три робочі режими: автоматичний, напівавтоматичний або картографічний. В автоматичному дані зі сканера надсилаються на комп'ютер.

TopSoil Mapper в жовтні був протестований на тракторі New Holland T7.315 HD. Його програмне забезпечення дозволяє керувати кількома віртуальними терміналами. Один з них був активізований для отримання даних, відправлених зі сканера TopSoil Mapper. На ISOBUS IntelliView IV також був створений другий віртуальний термінал, завданням якого було відправлення інформації про зміну глибини обробітку. Завдяки двом взаємодіючим терміналам інформація про щільність ґрунту була в реальному часі конвертована в команди, відправленими гідравлічним механізмам, що контролюють глибину обробітку агрегатом.Радимо почитати