Новини

ПУМБ планує брати участь в держпрограмі з компенсації сільгосптехніки

19 Грудня 2018 122

PUMB-silgosp-kredyt
Для придбання техніки ПУМБ розвиває лізингові схеми
Latifundist.com.

ПУМБ братиме участь у державній програмі з компенсації вартості української сільгосптехніки.

Про це повідомляє Latifundist.com.

Заступник голови правління, член правління ПУМБ Олексій Волчков зазначив, що банк для придбання техніки також розвиває лізингові схеми з різними партнерами. ПУМБ планує зробити спеціальний підрозділ по лізингу в банку.

«Для нас зараз головне зрозуміти, де ця ніша. У чому українська техніка реально краще, ніж іноземна. Для операторів агроринку, крім ціни, важлива швидкість сервісного обслуговування. Тому що, коли йде збиральна або посівна, коли кожен день на рахунку, і раптом щось ламається дуже важливо, щоб компанія-виробник могла оперативно забезпечити ремонт агрегату», підкреслив він.

Також Олексій Волчков додав, що для компаній важливо сервісне обслуговування сільгосптехніки.

«Коли ми ведемо переговори з виробниками імпортної сільгосптехніки, що виходять на український ринок, в першу чергу запитуємо, як у них налагоджено сервісне обслуговування, чи буде склад запчастин. З українськими виробниками сільгосптехніки також будемо обговорювати сервісні послуги», зазначив Олексій Волчков.

 

Нагадаємо, що аграрії зіткнулися з проблемою неможливості отримати кошти за програмою компенсації придбання вітчизняної сільгосптехніки.Радимо почитати