Новини

Лозівські машини затвердили нову стратегію з дилерськими партнерами

18 Грудня 2018 77

Lozivsky-mashyny-diler
«Лозівські машини» провели річну підсумкову зустріч з українськими дилерами
Traktorist.ua

Виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» провів річну підсумкову зустріч з українськими дилерами, на якій була представлена нова система роботи з дистриб'юторами, що передбачає збільшення продажів.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

В наступному році особливу увагу буде приділено поліпшенню сервісного обслуговування техніки, скороченню строків виконання гарантійних робіт з орієнтацією на сезонність.

Також були затверджені стандарти оформлення торгових точок з використанням фірмової символіки торгової марки «Лозівських машин».

«Україна для нас дуже важливий і перспективний ринок. Для його розвитку та зміцнення позицій компанії ми плануємо змінити принцип роботи з дилерами, посиливши відповідальність регіональних менеджерів», — підкреслив віце-президент з маркетингу та продажу індустріальної групи УПЕК Роман Гіршфельд.

Окрім того, у 2019-2020 рр. буде випущено понад 10 одиниць нових ґрунтообробних та посівних агрегатів.

«Це мультифункціональні та максимально зручні в застосуванні машини з вдосконаленим дизайном і якісними робочими елементами. Всі оновлення модельного ряду та заплановані новинки відповідають запитам фермерських господарств», — повідомив головний конструктор УКБТШ Олексій Гриненко.Радимо почитати